Godziny pracy
Pon - Pt : 09:00-17:00

O Kancelarii

K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak spółka partnerska to wspólne przedsięwzięcie doświadczonych prawników z Gdańska i Elbląga, które prowadzą radca prawny Krzysztof Kardasz oraz radca prawny Sławomir Staszak wpisani na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku.

Aby jak najlepiej zadbać o interesy naszych Klientów, K&S Kancelaria prawna Gdańsk i Elbląg zatrudnia oraz współpracuje na co dzień z wieloma profesjonalistami z różnych dziedzin prawa — radca prawny, aplikant radcowski oraz praktykujący prawnik.

K&S Kancelaria Gdańsk i Elbląg zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz innych podmiotów prawa w oparciu o doświadczenie i wiedzę radców prawnych, aplikantów radcowskich i prawników praktykujących swój zawód w ramach struktury Kancelarii prawnej K&S.

Kancelaria prawna K&S jest Kancelarią z tradycjami obecną na Gdańskim i Elbląskim rynku usług prawniczym od wielu lat. Radców prawnych, aplikantów radcowskich oraz prawników działających w strukturach Kancelarii cechuje dokładność, rzetelność oraz dbałość o interes Klienta i jego sytuację prawną.

Przez lata działalności praktykujący w Kancelarii K&S prawnicy zakończyli skutecznie niezliczoną liczbę spraw sądowych, administracyjnych, gospodarczych oraz pomagali wielu Klientom, którzy powierzyli Kancelarii prowadzenie swoich spraw.

Doświadczenie, wiedza i podejście do Klienta pozwoliło nam na nawiązanie współpracy z wieloma podmiotami gospodarczymi, których sprawami Nasi prawnicy zajmują się w ramach stałej lub doraźnej obsługi prawnej. W gronie Klientów Kancelarii K&S znajdują się również Organy administracji oraz osoby fizyczne.

Dewizą prawników praktykujących w ramach Kancelarii prawnej K&S jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz każdej zleconej nam sprawy, tak aby nasza usługa była jak najbardziej dopasowana do Klienta i jego problemów, a więc „szyta na miarę”.

K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p., godziny otwarcia 9-17, ul. S. Staszica 6/6, 80-262 Gdańsk oraz ul. Lidzbarska 32, 82-300 Elbląg. Dobry kontakt telefoniczny pod numerami: tel:+48 58 309 29 69, tel:510 060 332, tel:602 580 410.