Godziny pracy
Pon - Pt : 09:00-17:00

Prawnik nieruchomości Elbląg Gdańsk

Prawo cywilne z zakresu prawa rzeczowego dotyczy przede wszystkim kwestii związanych z nieruchomościami. K&S Kancelaria prawna nieruchomości zapewnia kompleksową obsługę z zakresu nieruchomości związaną z reprezentacją klientów, przeprowadzaniem audytu, opiniowaniem i przygotowywaniem umów czy ustanawianiem praw rzeczowych.

K&S Kancelaria prawna nieruchomości reprezentuje klienta

Radca prawny z Kancelarii K&S świadczy usługi w zakresie reprezentacji w sprawach wieczysto-księgowych, przede wszystkim związanych z ustaleniem treści księgi oraz dokonaniem wpisu czy wykreślenia. Reprezentuje również klientów w sprawach administracyjnych dotyczących nieruchomości, przede wszystkim obejmujących kwestie udzielenia decyzji administracyjnych i wydania wymaganych pozwoleń.

Zasiedzenie i służebność

Jednymi z najczęściej pojawiających się spraw z zakresu nieruchomości są te związane z zasiedzeniem czy dotyczące służebności, przede wszystkim ustanawianie ich w drodze umowy za stosowną opłatą, a także znoszenie służebności – zarówno odpłatne, jak i nieodpłatne. Obecnie duże znaczenie w prawie cywilnym mają także służebności przesyłu – zarówno kwestie dotyczące ich ustanawiania i znoszenia, jak i również zasiedzenia.

Prawnik nieruchomości Elbląg – Kancelaria Kardasz Staszak

Kwestie prawne związane z nieruchomościami nie mają przed nami żadnych tajemnic. Kancelaria K&S reprezentuje klientów w sprawach wieczysto-księgowych oraz administracyjnych, a także pomaga w sprawach związanych z zasiedzeniem i służebnością. Na życzenie klienta prawnik z naszej kancelarii przeprowadza audyt prawny nieruchomości na podstawie ksiąg wieczystych, tak by każdy potencjalny nabywca mógł upewnić się przed zakupem, że nieruchomość nie jest obciążona żadnymi długami czy zobowiązaniami. Kancelaria K&S oferuje również usługi opiniowania i przygotowywania umów. Naszym klientom pomocą służy także prawnik podatkowy.

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu naszych prawników

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy stawiają na wiedzę i doświadczenie, a dowodem naszej skuteczności jest długa lista spraw sądowych, administracyjnych oraz gospodarczych, w których reprezentowaliśmy naszym klientów i pomogliśmy im w rozwiązaniu ich problemu prawnego. Jeśli szukają Państwo prawnika nieruchomości w Elblągu, pomożemy Państwu w każdej kwestii związanej z zakupem nieruchomości – od audytu prawnego przez reprezentację klienta aż po pomoc w przygotowaniu umów. Zapraszamy do Kancelarii Kardasz Staszak przy ulicy Lidzbarskiej 32 w Elblągu. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie, usługi szyte na miarę potrzeb oraz wysoką skuteczność działania. Słuszymy wieloletnim doświadczeniem i od początku istnienia ciężko pracujemy na zaufanie naszych klientów, którego nigdy nie zawiedliśmy.

Audyt prawny nieruchomości Elbląg

Audyt prawny nieruchomości (inaczej due diligence prawne nieruchomości) polega na badaniu stanu prawnego nieruchomości. Podstawowym dokumentem do przeprowadzenia audytu są księgi wieczyste, które zawierają najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości – między innymi wskazujące właściciela czy obciążenia ustanowione na nieruchomości, wielkości gruntu i zabudowań. Nieruchomość sprawdzana jest także pod kątem innych obciążających ją praw takich jak służebności, umowy najmu lub dzierżawy. Due diligence nieruchomości wykonuje zaangażowany prawnik od nieruchomości.

Opiniowanie i przygotowywanie umów

Jedną z najważniejszych kwestii dotyczących nieruchomości jest zawieranie umów. Prawnik od nieruchomości świadczy usługi w zakresie przygotowywania, jak i opiniowania umów dotyczących przede wszystkim przeniesienia prawa własności czy korzystania z nieruchomości, a więc umów z zakresu najmu, dzierżawy czy użyczenia. Profesjonalnie przygotowane czy opiniowane umowy pozwalają zyskać pewność, że interesy reprezentowanej strony zostaną należycie zabezpieczone.

Jeżeli chcesz zlecić audyt prawny nieruchomości lub szukasz prawnika od nieruchomości Elblągu oraz Gdańsku, niezwłocznie zgłoś się do Kancelarii K&S. Radca prawny od nieruchomości dokona indywidualnej analizy sytuacji i doradzi również w jaki sposób najskuteczniej postępować w sprawie.

K&S Kancelaria prawna Gdańsk, ul. S. Staszica 6/6. Kontakt: +48 58 309 29 69, +48 510 060 332, +48 602 580 410.