Kancelaria

Kancelaria prawna, kancelaria odszkodowawcza Gdańsk

Od wielu lat łączymy doświadczenia prawników specjalizujących się w różnych obszarach, by doradzać klientom i wskazywać im najlepsze rozwiązania.
Szukasz solidnego partnera do rozwiązania swoich problemów prawnych? Nasza kancelaria prawna to miejsce, gdzie doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm łączą się w pełni, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę prawno-doradczą. Nasi wykwalifikowani prawnicy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów możesz być pewien, że Twoje sprawy są w bezpiecznych rękach. Jako kancelaria prawnicza, dążymy do osiągnięcia optymalnych rezultatów dla naszych klientów, zapewniając im pełne zrozumienie ich sytuacji prawnej i skuteczne doradztwo.
Co nas wyróżnia? Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie spraw?
  • Posiadamy zespół prawników, którzy specjalizują się w różnych obszarach prawa. W złożonych, wymagających znajomości wielu dziedzin sprawach, wymieniają się doświadczeniem i pracują razem, by przedstawić klientowi kompleksowe rozwiązania.
  • Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. W przypadku spółek możemy zaoferować stałą obsługę prawną, czyli zewnętrzne biuro prawne. W jego ramach podejmiemy się wszystkich czynności, które są niezbędne dla działania przedsiębiorstwa: redagowania umów i pism, udziału w negocjacjach, opiniowania dokumentów, reprezentacji przed organami administracyjnymi i sądami.
  • Działamy przed sądami w całej Polsce. Od początku działamy planowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie wygrać trudne, czasem bezprecedensowe, spory.
  • Podejmujemy się prowadzenia spraw sądowych niezależnie od stopnia ich złożoności.
  • Zapewniamy kompleksową obsługę jednostek samorządu terytorialnego.
Gdański rodowód. Ogólnopolski zasięg.
Kontakt z nami
Działamy na terenie różnych miast. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii prawnej w Gdańsku oraz kancelarii prawnej w Elblągu
Zespół
Założycielami naszej kancelarii są radcowie prawni Krzysztof Kardasz i Sławomir Staszak.
W ciągu wielu lat działalności zbudowali zespół profesjonalistów, którzy nieustannie doszkalają się i poszerzają wiedzę. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które są źródłem cennych doświadczeń.
Poznaj zespół
Nasze wartości

Indywidualne podejście do każdej sprawy

Każda sprawa jest inna. Do każdego problemu prawnego podchodzimy indywidualnie, szukając najkorzystniejszego rozwiązania.

Zaufanie i dyskrecja, uczciwość

Szanujemy czas naszych Klientów i dotrzymujemy danego im słowa. Przedstawiamy strategię prawną i procesową, a w razie konieczności dokonania w niej istotnych zmian, informujemy o tym klienta.

Wysoka jakość za przystępną cenę

Każdy klient, niezależnie od tego czy potrzebna jest mu porada prawna, sporządzenie pisma, czy też kompleksowa obsługa, korzystając z naszych usług, może mieć pewność że dokonamy wszelkiej staranności aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie w jego sprawie.

Dobra komunikacja

Nawet skomplikowane zagadnienia prawne staramy się przedstawiać w sposób zwięzły i zrozumiały. Dzięki temu klient wie, na jakim etapie jest jego sprawa i czuje się spokojniejszy.
<
>