Kancelaria

Kancelaria radcy prawnego Gdańsk, kancelaria odszkodowawcza Gdańsk

Od wielu lat łączymy doświadczenia prawników specjalizujących się w różnych obszarach, by doradzać klientom i wskazywać im najlepsze rozwiązania.
Szukasz solidnego partnera do rozwiązania swoich problemów prawnych? Nasza kancelaria prawna to miejsce, gdzie doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm łączą się w pełni, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę prawno-doradczą. Nasi wykwalifikowani prawnicy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa. Dzięki naszemu zespołowi ekspertów możesz być pewien, że Twoje sprawy są w bezpiecznych rękach. Jako kancelaria prawnicza, dążymy do osiągnięcia optymalnych rezultatów dla naszych klientów, zapewniając im pełne zrozumienie ich sytuacji prawnej i skuteczne doradztwo.
Krzysztof Kardasz
Co nas wyróżnia? Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie spraw?
  • Posiadamy  zespół prawników, którzy specjalizują się w różnych obszarach prawa. W złożonych, wymagających znajomości wielu dziedzin sprawach, wymieniają się doświadczeniem i pracują razem, by przedstawić klientowi kompleksowe rozwiązania.
  • Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. W przypadku spółek możemy zaoferować stałą obsługę prawną, czyli zewnętrzne biuro prawne. W jego ramach podejmiemy się wszystkich czynności, które są niezbędne dla działania przedsiębiorstwa: redagowania umów i pism, udziału w negocjacjach, opiniowania dokumentów, reprezentacji przed organami administracyjnymi i sądami.
  • Działamy przed sądami w całej Polsce. Od początku działamy planowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie wygrać trudne, czasem bezprecedensowe, spory.
  • Podejmujemy się prowadzenia spraw sądowych niezależnie od stopnia ich złożoności.
  • Zapewniamy kompleksową obsługę jednostek samorządu terytorialnego.
Gdański rodowód. Ogólnopolski zasięg.
Kontakt z nami
Działamy na terenie różnych miast. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii prawnej w Gdańsku oraz kancelarii prawnej w Elblągu
Zespół
Założycielami naszej kancelarii są radcowie prawni Krzysztof Kardasz i Sławomir Staszak.
W ciągu wielu lat działalności zbudowali zespół profesjonalistów, którzy nieustannie doszkalają się i poszerzają wiedzę. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które są źródłem cennych doświadczeń.
Poznaj zespół
Zespół Kancelarii K&S
Nasze wartości

Indywidualne podejście do każdej sprawy

Każda sprawa jest inna. Do każdego problemu prawnego podchodzimy indywidualnie, szukając najkorzystniejszego rozwiązania.

Zaufanie i dyskrecja, uczciwość

Szanujemy czas naszych Klientów i dotrzymujemy danego im słowa. Przedstawiamy strategię prawną i procesową, a w razie konieczności dokonania w niej istotnych zmian, informujemy o tym klienta.

Wysoka jakość za przystępną cenę

Każdy klient, niezależnie od tego czy potrzebna jest mu porada prawna, sporządzenie pisma, czy też kompleksowa obsługa, korzystając z naszych usług, może mieć pewność że dokonamy wszelkiej staranności aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie w jego sprawie.

Dobra komunikacja

Nawet skomplikowane zagadnienia prawne staramy się przedstawiać w sposób zwięzły i zrozumiały. Dzięki temu klient wie, na jakim etapie jest jego sprawa i czuje się spokojniejszy.
<
>