Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Kancelaria prawna o ugruntowanej pozycji na rynku. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.
zespół Kancelarii K&S
Krzysztof Kardasz
Pracuj z nami.
Co możemy Ci zagwarantować?
  • Bezpieczeństwo – mamy 10-letnią, stabilną pozycję na rynku. Jednocześnie dajemy prawnikom dużą samodzielność, adekwatną do doświadczenia. Oczekujemy jedynie pełnej otwartości w zgłaszaniu ewentualnych problemów, tak by mogła zostać podjęta szybka reakcja.
  • Etos pracy. Nasze wartości to nie tylko lista na papierze, ale zasady, którymi kierujemy się w pracy. Podstawą naszego etosu są wzajemny szacunek oraz profesjonalne podejście do pracy.
  • Rozwój. Rozumiemy wartość ciągłego uczenia się i gotowość poszerzania wiedzy. Ciągle się doskonalimy. Wszyscy nasi stali współpracownicy dzielą się swoją wiedzą ekspercką z innymi.
  • Praca zespołowa. Choć nasi prawnicy cieszą się dużą autonomią w ramach wykonywanych obowiązków, to na co dzień stanowimy zespół. Dzielimy się wiedzą, wspólnie budujemy know-how. W tak szybko zmieniającej się dziedzinie, jaką jest prawo, nieustanna wymiana informacji jest kluczem do sukcesu.
Elżbieta Klepacka
Nasze wartości

Indywidualne podejście do każdej sprawy

Każda sprawa jest inna. Do każdego problemu prawnego podchodzimy indywidualnie, szukając najkorzystniejszego rozwiązania.

Zaufanie i dyskrecja, uczciwość

Szanujemy czas naszych Klientów i dotrzymujemy danego im słowa. Przedstawiamy strategię prawną i procesową, a w razie konieczności dokonania w niej istotnych zmian, informujemy o tym klienta.

Wysoka jakość za przystępną cenę

Każdy klient, niezależnie od tego czy potrzebna jest mu porada prawna, sporządzenie pisma, czy też kompleksowa obsługa, korzystając z naszych usług, może mieć pewność, że dokonamy wszelkiej staranności aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie w jego sprawie.

Dobra komunikacja

Nawet skomplikowane zagadnienia prawne staramy się przedstawiać w sposób zwięzły i zrozumiały. Dzięki temu klient wie, na jakim etapie jest jego sprawa i czuje się spokojniejszy.
Dołącz do nas

Kogo aktualnie poszukujemy?

Prawnik

Twój profil:

Jesteś absolwentem prawa, posiadającym doświadczenie w branży prawniczej, w szczególności w zakresie obsługi przedsiębiorców.

Przepisy prawa handlowego i cywilnego nie są Ci obce, a także posiadasz doświadczenie w redagowaniu umów oraz pism procesowych.

Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym i jesteś obyty z nowoczesnymi technologiami. Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności przy realizacji projektów, które zapewnią Ci możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Szukasz pracy, w której będziesz mógł w sposób elastyczny realizować swoje obowiązki (w myśl zasady: „work smart, not hard”), w miejscu, w którym będziesz mógł ją kontynuować również po uzyskaniu tytułu radcy prawnego.

Kim jesteśmy?

Kancelarię K&S Kardasz Staszak sp. p. tworzy zespół specjalistów, świadczących szeroki wachlarz usług ze wszystkich wiodących dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawnej obsługi biznesu. W związku z chęcią powiększenia zespołu, prowadzimy otwartą rekrutację na stanowisko prawnika.

Twoje zadania:

  • sporządzanie i analiza projektów umów, opinii prawnych i pism procesowych;
  • bieżące doradztwo prawne;
  • bezpośredni kontakt z klientami, udział w negocjacjach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę/B2B, obejmujące możliwość dalszej współpracy w zależności od obranej dalszej ścieżki kariery;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twojej wiedzy i umiejętności;
  • bogaty pakiet medyczny;
  • biuro w dogodnej lokalizacji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@krp-ks.pl.

Aplikant radcowski

Jesteś aplikantem radcowskim, posiadającym doświadczenie w branży prawniczej, w szczególności w zakresie obsługi przedsiębiorców.

Kancelarię K&S Kardasz Staszak sp. p. tworzy zespół specjalistów, świadczących szeroki wachlarz usług ze wszystkich wiodących dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawnej obsługi biznesu. W związku z chęcią powiększenia zespołu, prowadzimy otwartą rekrutację na stanowisko aplikanta radcowskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę/B2B, obejmujące możliwość dalszej współpracy po uzyskaniu tytułu radcy prawnego;
  • możliwość uzyskania refundacji kosztów aplikacji;