Kancelaria

Kancelaria prawna, adwokat Gdańsk

Od wielu lat łączymy doświadczenia prawników specjalizujących się w różnych obszarach, by doradzać klientom i wskazywać im najlepsze rozwiązania.
Szukasz renomowanej kancelarii prawnej w Gdańsku, która zrozumie i efektywnie załatwi Twoje sprawy prawne? Nasza kancelaria to nie tylko zespół doświadczonych adwokatów, ale również partner, na którym zawsze możesz polegać. W Gdańsku nie brakuje kancelarii prawnych, ale nasza wyróżnia się nie tylko wiedzą prawniczą, ale również pasją do pomagania klientom. Jeśli poszukujesz adwokatów w Gdańsku, którzy nie tylko znają się na prawie, ale także naprawdę dbają o Twoje sprawy, to jesteśmy odpowiednim wyborem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoją sytuację prawną. Jesteśmy gotowi, by być Twoim solidnym oparciem w trudnych chwilach prawnych.
Krzysztof Kardasz
Co nas wyróżnia? Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie spraw?
  • Posiadamy zespół prawników – Adwokatów i Radców prawnych, którzy specjalizują się w różnych obszarach prawa. W złożonych, wymagających znajomości wielu dziedzin sprawach, wymieniają się doświadczeniem i pracują razem, by przedstawić klientowi kompleksowe rozwiązania.
  • Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. W przypadku spółek możemy zaoferować stałą obsługę prawną, czyli zewnętrzne biuro prawne. W jego ramach podejmiemy się wszystkich czynności, które są niezbędne dla działania przedsiębiorstwa: redagowania umów i pism, udziału w negocjacjach, opiniowania dokumentów, reprezentacji przed organami administracyjnymi i sądami.
  • Działamy przed sądami w całej Polsce. Od początku działamy planowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie wygrać trudne, czasem bezprecedensowe, spory.
  • Podejmujemy się prowadzenia spraw sądowych niezależnie od stopnia ich złożoności.
  • Zapewniamy kompleksową obsługę prawną  firm i przedsiębiorców.
Gdański rodowód. Ogólnopolski zasięg.
Kontakt z nami
Działamy na terenie różnych miast. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii prawnej w Elblągu
Zespół
Założycielami naszej kancelarii są radcowie prawni Krzysztof Kardasz i Sławomir Staszak.
W ciągu wielu lat działalności zbudowali zespół profesjonalistów, którzy nieustannie doszkalają się i poszerzają wiedzę. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które są źródłem cennych doświadczeń.
Poznaj zespół
Zespół Kancelarii K&S
Nasze wartości

Indywidualne podejście do każdej sprawy

Każda sprawa jest inna. Do każdego problemu prawnego podchodzimy indywidualnie, szukając najkorzystniejszego rozwiązania.

Zaufanie i dyskrecja, uczciwość

Szanujemy czas naszych Klientów i dotrzymujemy danego im słowa. Przedstawiamy strategię prawną i procesową, a w razie konieczności dokonania w niej istotnych zmian, informujemy o tym klienta.

Wysoka jakość za przystępną cenę

Każdy klient, niezależnie od tego czy potrzebna jest mu porada prawna, sporządzenie pisma, czy też kompleksowa obsługa, korzystając z naszych usług, może mieć pewność że dokonamy wszelkiej staranności aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie w jego sprawie.

Dobra komunikacja

Nawet skomplikowane zagadnienia prawne staramy się przedstawiać w sposób zwięzły i zrozumiały. Dzięki temu klient wie, na jakim etapie jest jego sprawa i czuje się spokojniejszy.
<
>