Kancelaria

Kancelaria prawna Elbląg, Adwokaci Elbląg

Od wielu lat łączymy doświadczenia prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych obszarach, by doradzać klientom i wskazywać im najlepsze rozwiązania.
Witamy w naszej kancelarii prawnej w Elblągu, gdzie pasja do prawa spotyka się z troską o naszych klientów. Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych adwokatów i radców prawnych, gotowych służyć pomocą w najróżniejszych kwestiach prawnych. W kancelarii prawnej w Elblągu stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy. Naszym celem jest zrozumienie Waszych potrzeb i oczekiwań, co pozwala nam skutecznie reprezentować Wasze interesy. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie porady prawnej, czy też reprezentacji przed sądem, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Działamy w oparciu o etyczne standardy i zawsze dążymy do osiągnięcia optymalnych rezultatów. Nasza kancelaria prawna w Elblągu to miejsce, gdzie skomplikowane sprawy stają się zrozumiałe, a problematyczne sytuacje znajdują rozwiązania
Krzysztof Kardasz
Co nas wyróżnia? Dlaczego warto powierzyć nam prowadzenie spraw?
  • Posiadamy zespół prawników, którzy specjalizują się w różnych obszarach prawa. W złożonych, wymagających znajomości wielu dziedzin sprawach, wymieniają się doświadczeniem i pracują razem, by przedstawić klientowi kompleksowe rozwiązania.
  • Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. W przypadku spółek możemy zaoferować stałą obsługę prawną, czyli zewnętrzne biuro prawne. W jego ramach podejmiemy się wszystkich czynności, które są niezbędne dla działania przedsiębiorstwa: redagowania umów i pism, udziału w negocjacjach, opiniowania dokumentów, reprezentacji przed organami administracyjnymi i sądami.
  • Działamy przed sądami w całej Polsce. Od początku działamy planowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie wygrać trudne, czasem bezprecedensowe, spory.
  • Podejmujemy się prowadzenia spraw sądowych niezależnie od stopnia ich złożoności.
  • Zapewniamy kompleksową obsługę jednostek samorządu terytorialnego.
  • Obsługujemy podmioty gospodarcze w przedmiocie wdrożenia działań zgodnych z ustawą o ochronie danych osobowych (RODO).
  • Świadczymy usługi prawne w sprawach indywidualnych naszych Klientów dotyczące m.in. prawa spadkowego, prawa rodzinnego, praca pracy lub prawa cywilnego.
Gdański rodowód. Ogólnopolski zasięg.
Kontakt z nami
Kancelaria prawna K&S Elbląg zaprasza klientów do siedziby w Elblągu przy ul. Kowalskiej 15 lok. 5. Jesteśmy zespołem prawników specjalizujących się w różnych obszarach prawa. Nasi radcowie prawni zakończyli skutecznie niezliczoną liczbę spraw cywilnych, administracyjnych, gospodarczych.
Zespół
Założycielami naszej kancelarii są radcowie prawni Krzysztof Kardasz i Sławomir Staszak.
W ciągu wielu lat działalności zbudowali zespół profesjonalistów, którzy nieustannie doszkalają się i poszerzają wiedzę. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które są źródłem cennych doświadczeń.
Poznaj zespół
Zespół Kancelarii K&S
Nasze wartości

Indywidualne podejście do każdej sprawy

Każda sprawa jest inna. Do każdego problemu prawnego podchodzimy indywidualnie, szukając najkorzystniejszego rozwiązania.

Zaufanie i dyskrecja, uczciwość

Szanujemy czas naszych Klientów i dotrzymujemy danego im słowa. Przedstawiamy strategię prawną i procesową, a w razie konieczności dokonania w niej istotnych zmian, informujemy o tym klienta.

Wysoka jakość za przystępną cenę

Każdy klient, niezależnie od tego czy potrzebna jest mu porada prawna, sporządzenie pisma, czy też kompleksowa obsługa, korzystając z naszych usług, może mieć pewność że dokonamy wszelkiej staranności aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie w jego sprawie.

Dobra komunikacja

Nawet skomplikowane zagadnienia prawne staramy się przedstawiać w sposób zwięzły i zrozumiały. Dzięki temu klient wie, na jakim etapie jest jego sprawa i czuje się spokojniejszy.
<
>