Szukasz profesjonalnej kancelarii adwokackiej w Gdańsku Wrzeszczu? Wybierz Kancelarię K&S

Gdy tworzyliśmy naszą firmę, marzyliśmy o pomaganiu innym. Po latach działalności jesteśmy pewni, że nam się to udało. Od wielu lat świadczymy profesjonalne usługi w zakresie prawa. Wspieramy zarówno osoby fizyczne, jak i mniejsze firmy oraz duże przedsiębiorstwa, a zadowolonych klientów możemy już liczyć nie w dziesiątkach, ale w setkach. Nie spoczywamy jednak na laurach i wciąż staramy się tak samo, jak na początku. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że do Państwa sprawy podejdziemy rzetelnie, profesjonalnie, kompleksowo oraz priorytetowo. Nie ma znaczenia, z czym Państwo do nas przychodzą – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Państwu pomóc.

Kompleksowa obsługa i pomoc prawna w kancelarii w Gdańsku

 • Prawo cywilne – sporządzamy opinie prawne, szkolimy z zakresu prawa cywilnego, przygotowujemy i opiniujemy umowy, a także pomagamy w negocjacjach.
 • Prawo spółek handlowych i korporacyjne – obsługujemy podmioty zarówno z kapitałem polskim, jak i z kapitałem zagranicznym.
 • Prawo rodzinne i spadkowe – wspieramy naszych klientów w postępowaniach dotyczących rozwodów, separacji, alimentów, podziału majątku czy spadku.
 • Prawo administracyjne i budowlane – świadczymy usługi prawne z zakresu prawa budowlanego i gospodarki nieruchomościami, reprezentujemy klientów i uczestniczymy w postępowaniach administracyjnych.
 • Prawo ubezpieczeń społecznych – pomagamy we wszystkich sprawach związanych z rentami, emeryturami czy odwołaniami od decyzji ZUS, KURS lub lekarzy orzeczników.
 • Prawo zamówień publicznych – wspieramy w przygotowaniu dokumentacji przetargowej oraz doradzamy podczas realizacji umów na apubliczne.
 • Prawo pracy – przygotowujemy umowy dokumenty związane z zakończeniem pracy, regulaminy oraz wspieramy pracowników w dochodzeniu swoich praw.
 • Sprawy dotyczące kredytów frankowych – kompleksowo wspieramy frankowiczów w unieważnieniu czy odfrankowieniu kredytów.
 • Nieruchomości – oferujemy audyt stanu prawnego nieruchomości oraz reprezentujemy między innymi w sprawach wieczysto-księgowych czy w sprawach o zasiedzenie.
 • Umowy o roboty budowlane – przygotowujemy i opiniujemy umowy, reprezentujemy klientów podczas negocjacji i prowadzimy kalendarz budowy.
 • Odszkodowania – reprezentujemy klientów w sprawach odszkodowawczych przed ubezpieczycielem różnorodnych sprawach o odszkodowania.
 • Prawo autorskie i własności intelektualnej – doradzamy w zakresie praw autorskich i praw pokrewnych, sporządzamy umowy i oferujemy reprezentację w sporach czy postępowaniach.
 • Obsługa inwestycji deweloperskich – kompleksowo pomagamy deweloperom w kwestiach prawnych związanych z planowaniem inwestycji.
 • Prawo podatkowe – kompleksowo doradzamy w kwestii zobowiązań finansowych wobec państwa i urzędu skarbowego.
 • Prawo transportowe – wspieramy firmy zajmujące się transportem na każdym etapie, od powstania po wszystkie niuanse związane z prowadzeniem działalności.

Nie mieszkasz w Gdańsku ani Elblągu? Oferujemy pomoc także w formie online!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych dwóch siedzibach – w kancelarii w Gdańsku oraz w Elblągu – jednak nawet jeżeli pochodzą Państwo z zupełnie innej części Polski, pomożemy Państwu we wszelkich sprawach prawnych. Udzielamy porad i konsultacji także w formie online. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią przez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie. Wspólnie ustalimy zakres działań i wypracujemy najlepsze rozwiązanie. My zadziałamy skutecznie w siedzibie kancelarii adwokackiej w Gdańsku Wrzeszczu, a Państwo nie będą nawet musieli wychodzić z domu!

Skuteczny adwokat (Gdańsk Wrzeszcz)? Zapraszamy do Kancelarii Kardasz Staszak

Dla naszych adwokatów nie ma rzeczy niemożliwych, dlaczego jeśli szukają Państwo porady lub kompleksowego wsparcia, zachęcamy do wizyty lub kontaktu telefonicznego. Świadczymy nasze usługi od wielu lat, a grono zadowolonych klientów jest najlepszym dowodem na to, że poważnie podchodzimy do każdego z nich. Zapraszamy do naszej kancelarii w Gdańsku – w czy możemy Państwu pomóc?