Sprawy rozwodowe – kancelaria K&S

Rozwód to bardzo ważne wydarzenie w życiu. To zwieńczenie jakiegoś etapu, zamknięcie ze sobą drzwi do małżeństwa, które z jakiegoś powodu okazało się nietrwałe. Wiemy, że – bez względu na wzajemne relacje i przebieg sprawy rozwodowej – jest to trudne, stresujące i wymagające doświadczenie, w którym potrzebne są profesjonalne wsparcie prawne, zrozumienie oraz wyczucie. Dlatego w zespole prawników Kancelarii Kardasz Staszak znajdują się specjaliści w zakresie prawa rozwodowego i rodzinnego, którzy pomogą Państwu jak najszybciej przejść przez ten proces. Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie procedury rozwodowe, które mogą różnić się w zależności od stopnia skomplikowania sprawy, ewentualnego orzeczenia o winie, rodzaju wspólnego majątku oraz posiadania dzieci.

Prawnik rozwody Gdańsk – zakres usług

Nasza kancelaria oferuje Państwu kompleksowe wsparcie na każdym etapie rozwodu, w tym także podczas przygotowywania się do procesu sądowego. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc Państwu jak najlżej przejść przez przygotowania do rozprawy oraz samą rozprawę.

separacja

Reprezentujemy naszych klientów w sprawach o separację. W ramach wsparcia gwarantujemy konsultacje z prawnikiem specjalizującym się w sprawach rodzinnych, pomoc w opracowaniu pism procesowych oraz reprezentowanie przed sądem.

rozwód z orzeczeniem lub bez orzeczenia o winie

Wspieramy klientów od momentu złożenia pozwu rozwodowego aż do zakończenia sprawy prawomocnym wyrokiem sądu. Pomagamy w sprawach o rozwód z orzekaniem o winie oraz w sprawach o rozwód za porozumieniem stron. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i z wyrozumiałością.

alimenty na małżonka i/lub dziecko

Pomagamy przygotować pisma procesowe oraz reprezentujemy klientów w sądzie podczas spraw o alimenty małżonka względem drugiego małżonka lub rodzica względem dziecka. Staramy się wypracować jak najlepsze rozwiązanie – mamy na względzie przede wszystkim dobro dzieci.

przyznanie opieki nad dzieckiem i ustalenie kontaktów

Do spraw dotyczących przyznania opieki nad dzieckiem i ustalenia kontaktów z nim podchodzimy ze szczególną uwagą, ponieważ wiemy, że wymagają delikatności i nie są łatwe – szczególnie dla dzieci. Pomagamy klientom w ustaleniu korzystnych warunków kontaktów obojga rodziców z dzieckiem.

podział majątku

Wspieramy klientów w sprawach dotyczących podziału majątku, tak by wspólna własność została rozdzielona pomiędzy byłych małżonków sprawiedliwe i korzystnie.

Profesjonalna pomoc w sprawach rozwodowych

Pomożemy Państwu przejść przez wszystkie etapy rozwodu od momentu podjęcia decyzji aż do prawomocnego wyroku. Jeśli szukają Państwo kancelarii prawnej, która pomoże w złożeniu pozwu o rozwód w Gdańsku, zapraszamy do kontaktu – od lat reprezentujemy naszych klientów i wspieramy ich w tym ważnym, a jednocześnie trudnym momencie życia. Dla nas najważniejsze jest dobro klientów, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i szukamy najlepszego rozwiązania w danej sytuacji.

Kancelaria Kardasz Staszak – pomoc i doradztwo prawne w Gdańsku

W naszym zespole pracują profesjonalni prawnicy od rozwodów w Gdańsku, dlatego bez względu na stopień skomplikowania sprawy mogą nam Państwo zaufać. Jeżeli szukają Państwo porady lub pomocy w sprawach o separację lub rozwód, podział majątku czy opiekę nad dzieckiem, jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszej kancelarii przy ulicy Staszica 6/6 w Gdańsku-Wrzeszczu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zminimalizować stres i skrócić czas oczekiwania na wyrok sądu. Mogą być Państwo pewni, że są Państwo w zaufanych rękach.