21.11.2022

Radca prawny Krzysztof Kardasz – Prawnik Gdańsk

Współzałożyciel i Partner Zarządzający K&S Kancelarii Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p. Radca prawny – członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku od 2010 roku. Prawnik pochodzący z Elbląga, który swoje życie zawodowe związał z Gdańskiem i Trójmiastem.

Radca prawny Krzysztof Kardasz bierze udział w zróżnicowanych postępowaniach z ramienia Organów lub Stron. Uczestniczy w procesach inwestycyjnych i procesach tworzenia umów handlowych. Ma czynny udział w postępowaniach dotyczących codziennego życia Klientów Kancelarii tj. w sprawach o rozwód (prawnik od rozwodów), sprawach spadkowych, sprawach o alimenty. Mecenas Krzysztof Kardasz to prawnik z Gdańska od spraw rodzinnych, spadkowych, mieszkaniowych, emerytur ZUS i KRUS, prawa pracy i prawa budowlanego.

Radca Prawny Krzysztof Kardasz zajmuje się również stałą obsługą prawną organów administracji oraz przedsiębiorców, a także procesem sporządzania i wykonywania umów prawa gospodarczego i cywilnego.

Radca prawny Sławomir Staszak – prawnik z Gdańska


Współzałożyciel i Partner Zarządzający K&S Kancelarii Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p. Radca prawny – członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku od 2011 roku. Ukończył studia prawnicze na wydziale prawa Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku.
Jako prawnik doświadczenie zdobywał w wiodących trójmiejskich kancelariach prawniczych.
Mecenas Sławomir Staszak biegle włada językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym. Specjalizacja: prawo korporacyjne, prawo spółek handlowych, korporacyjne prawo podatkowe, prawo gospodarcze i inwestycyjne, prawo kontraktów handlowych.

Radca prawny Elbląg i Gdańsk a zdalna pomoc prawna
Internet zajął w naszym życiu ważne miejsce. Szczególnie uwidoczniło się to w dobie pandemii. Nie powinno więc dziwić, że wkroczył także do szeroko rozumianej doraźnej pomocy prawnej. Gdy wpisujemy w wyszukiwarkę hasło: radca prawny online lub prawnik online, widzimy dziesiątki rekordów. Rozwój usług prawnych przez internet jest więc zjawiskiem trwałym i będzie się umacniał.

Przewag spotkań z prawnikiem online jest więcej: przede wszystkim dostępność — możemy szybciej umówić się na spotkanie z gdańskim radcą prawnym, odległość nie jest przeszkodą w skorzystaniu z pomocy prawnej pracującego w Gdańsku prawnika; oszczędność czasu i pieniędzy — nie tracimy ich na dojazdy; komfort spotkań online we własnym domu. To wszystko sprawia, że pomoc prawna online na stałe wpisała się w szeroko rozumiane usługi prawnicze w Polsce i zyskuje na popularności.

Radca prawny Sławomir Staszak bierze udział w zróżnicowanych postępowaniach inwestycyjnych, w tym inwestycjach deweloperskich. Sławomir występuje w licznych postępowaniach jako prawnik od spraw kontraktów, podatków, czy prawnik od prawa handlowego, prawa budowlanego, prawa spółek handlowych.
K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak spółka partnerska to wspólne przedsięwzięcie doświadczonych prawników z Gdańska i Elbląga, które prowadzą radca prawny Krzysztof Kardasz oraz radca prawny Sławomir Staszak wpisani na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku.

Aby jak najlepiej zadbać o interesy naszych Klientów, K&S Kancelaria prawna Gdańsk i Elbląg zatrudnia oraz współpracuje na co dzień z wieloma profesjonalistami z różnych dziedzin prawa — radca prawny, aplikant radcowski oraz praktykujący prawnik Gdańsk.

K&S Kancelaria Gdańsk i Elbląg zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz innych podmiotów prawa w oparciu o doświadczenie i wiedzę radców prawnych, aplikantów radcowskich i prawników praktykujących swój zawód w ramach struktury Kancelarii prawnej K&S.


Skuteczna kancelaria prawna – Gdańsk i Elbląg


Dla prawników zatrudnionych w naszej kancelarii dobro i satysfakcja klienta są kwestiami priorytetowymi. Dlatego całą naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy podczas pracy i z pasją realizujemy wszystkie zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki temu świadczymy usługi prawne szyte na miarę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i sytuacji bez wyjścia – pomożemy Państwu zgłębić największe zawiłości przepisów prawa i zdejmiemy z Państwa ciężar analizowania paragrafów, które mogą przyprawiać o zawrót głowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dwóch oddziałach. Zapraszamy do Kancelarii Kardasz Staszak – kancelarii prawnej w Gdańsku oraz kancelarii prawnej w Elblągu. Zrobimy wszystko, by nie zawieść Państwa zaufania.
Usługi prawne, dzięki którym zawiłości przepisów nie będą zaprzątać Państwu głowy
Na pokładzie mamy wielu naprawdę świetnie wyedukowanych (i ciągle się dokształcających!) oraz bardzo doświadczonych prawników w Gdańsku oraz Elblągu. Dlatego skutecznie pomożemy Państwu w sprawach dotyczących prawa cywilnego, prawa pracy, w kwestiach związanych z nieruchomościami, kredytami frankowymi czy ubezpieczeniami, a także wszystkimi innymi kwestiami prawnymi, w których potrzebują Państwo wsparcia. Reprezentujemy przed sądami zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, którym oferujemy kompleksową obsługę prawną i wsparcie podczas sporządzania czy negocjowania umów, opiniowanie prawne oraz optymalizację podatkową. Wspieramy także działalność urzędów i instytucji publicznych, którym świadczymy pomoc podczas tworzenia projektów uchwał, umów oraz decyzji.


Czekamy na Państwa w dwóch oddziałach w Polsce… i nie tylko!


Kancelaria Kardasz Staszak ma obecnie dwa oddziały i pracuje w dwóch miastach w Polsce. Czekamy na Państwa w kancelarii prawnej w Elblągu i w kancelarii prawnej w Gdańsku Wrzeszczu. W obydwu miejscach oferujemy Państwu kompleksowe usługi prawne – szyte na miarę potrzeb – z zakresu między innymi prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych, prawa rodzinnego czy prawa administracyjnego. Wiemy, że nie możemy być jednocześnie w każdym miejscu w Polsce, ale mimo to jesteśmy dostępni dla każdego – wszystko dzięki możliwości zdalnej pomocy prawnej. Internet sprawił, że zasięg naszej działalności znacznie się rozszerzył i teraz nie ogranicza nas żadna odległość. Dlatego bez względu na miejsce zamieszkania zachęcamy do kontaktu, jeśli potrzebują Państwo porady lub konsultacji prawnej. Można się z nami skontaktować za pomocą formularza dostępnego na stronie lub telefonicznie.

Radca prawny i prawnik to zawody zaufania publicznego…


…dlatego podstawą udanej współpracy jest wzajemne zaufanie. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta oraz do jego problemu wyróżnia nas na rynku i sprawia, że wiele osób decyduje się nam zaufać i powierzyć w nasze ręce swoje sprawy. Zbudowaliśmy zespół najlepszych specjalistów o nieposzlakowanej opinii, doskonałym wykształceniu i dużym doświadczeniu. Dzięki temu mamy pewność, że możemy pomóc Państwu w każdej sprawie z zakresu szeroko rozumianych przepisów prawa. Czekamy na Państwa w kancelarii prawnej w Gdańsku oraz w kancelarii prawnej Elblągu, a także online – na stronie internetowej – oraz pod telefonem. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji. Co możemy dla Państwa zrobić?