Godziny pracy
Pon - Pt : 09:00-17:00

Prawnik IT

Uważamy, że wąska specjalizacja daje więcej możliwości bycia lepszym i skutecznym prawnikiem, dlatego nasz zespół tworzą dobrze wyspecjalizowani adwokaci i radcy. Prawnik IT to osoba biegła w zakresie przepisów prawnych dotyczących branży informatycznej oraz zainteresowana nowymi technologiami i szeroko pojętym IT. To pasjonat, który ciągle zwiększa swoją wiedzę i jest na bieżąco z trendami oraz zmianami w tej dziedzinie. Ponieważ branża informatyczna i nowych technologii rozwija się bardzo dynamicznie, prawnik IT musi iść z duchem czasu i śledzić to, co się dzieje. To zainteresowanie oraz wiedzę może przekuć w sukces firmy, której świadczy usługi prawne. Skuteczny prawnik IT kompleksowo wspiera klienta i wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, by znaleźć i wypracować najkorzystniejsze rozwiązania. Tacy są też nasi prawnicy – łączą w sobie wiedzę, pasję oraz doświadczenie.


Usługi kancelarii Kardasz Staszak dla branży IT


Prowadzenie biznesu w branży informatycznej wymaga nie tylko wiedzy z zakresu IT oraz nowych technologii, lecz także znajomości zagadnień prawnych związanych z tym tematem. Jednak człowiek nie może znać się na wszystkim, dlatego każdy powinien zajmować się tym, na czym zna się najlepiej. Prawnik IT specjalizuje się w zagadnieniach związanych z branżą informatyczną, dlatego gwarantuje najlepsze wsparcie i kompleksową pomoc w prowadzeniu biznesu. Nasi specjaliści łączą wiedzę prawniczą ze znajomością oraz zainteresowaniem IT, dlatego zapewniamy obsługę szytą na miarę. Oferujemy wsparcie w zakresie tworzenia i negocjowania umów, wdrażania przepisów o ochronie danych osobowych (RODO), wydajemy opinie prawne, przeprowadzamy audyt bezpieczeństwa oraz audyt prawny stron internetowych i sklepów, oferujemy doradztwo i analizę formalno-prawną dla branży, proponujemy wsparcie prawne podczas tworzenia oprogramowania, sporządzamy regulaminy – i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie stworzymy plan działania, który wesprze Państwa w podejmowanych działaniach.


Kancelaria K&S – pomoc prawna dla branży informatycznej


Jeśli szukają Państwo:
➡️ wsparcia w tworzeniu oraz negocjowaniu korzystnych umów,
➡️ pewności, że wszystkie podejmowane przez przedsiębiorstwo działania są zgodne z prawem,
➡️ gwarancji, że te działania przynoszą najlepsze korzyści – także finansowe,
➡️ partnera, który wie, co robi, i wspiera firmy z branży IT we wszystkich kwestiach prawnych,
zapraszamy do kontaktu. W Kancelarii Kardasz Staszak stawiamy na najwyższą jakość obsługi i kompleksową pomoc w każdym aspekcie prawnym dotyczącym działania firmy z branży informatycznej i nowych technologii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze angażujemy się na sto procent – dzięki temu możemy zaoferować Państwu jakość obsługi prawnej, jakiej nie gwarantuje konkurencja.


Kancelaria prawna Gdańsk – zaufaj najlepszym


Jesteśmy kancelarią prawną z wiedzą, doświadczeniem i pasją. Nasz zespół tworzą najlepsi i świetnie wykształceni prawnicy – w tym także prawnicy IT – którzy są znani ze swojej skuteczności oraz ogromnej wiedzy. Nasza kancelaria to różni ludzie o różnych zainteresowaniach, których łączy pasja do pracy adwokata i rady prawnego. Dzięki tej różnorodności możemy zaproponować szeroki przekrój usług z różnych gałęzi prawa, w tym dla branży informatycznej. Jeżeli szukają Państwo kompleksowej obsługi lub porady prawnej, zapraszamy do siedziby naszego gdańskiego oddziału: Kancelaria K&S Kardasz Staszak – kancelaria prawna Gdańsk -Wrzeszcz, ul. Staszica 6/6.