Klienci prywatni / Private clients

Zyskujące na znaczeniu w ofercie prawniczej doradztwo dla klientów prywatnych (private clients) przewiduje zorganizowany i planowy wachlarz usług dla szerokiej grupy inwestorów. W ramach usług dla klientów prywatnych skupiamy się na tym, by nie tylko wspierać ich na każdym etapie podejmowania decyzji w zakresie prawnego zabezpieczenia lokowania kapitału inwestycyjnego, lecz przede wszystkim doradzamy w sprawach rodzinnych, zawodowych i majątkowych, wspieramy w całym procesie budowania i rozwijania firm, doradzamy, jak zabezpieczyć interesy rodziny i zapewnić dalsze jej trwanie po śmierci założyciela. W każde zagadnienie prawne zaangażowany jest specjalista – Adwokat lub Radca prawny, którzy wspierani są przez profesjonalnego prawnika.

Doradztwo dla klientów prywatnych obejmuje bardzo szeroki zakres usług, w zależności od sytuacji, w jakiej znajduje się klient. Przede wszystkim pomagamy zabezpieczyć majątek klientów na okoliczność różnych scenariuszy, które mogą pojawić się w przyszłości w związku ze zmianami otoczenia prawnego, gospodarczego czy zmianami osobowymi w przedsiębiorstwie. Wspieramy klientów na wszystkich etapach budowania firm, szczególnie wiele uwagi poświęcając przy tym firmom rodzinnym.

W szczególności oferujemy:

  • uporządkowanie i ustrukturyzowanie funkcjonowania przedsiębiorstw rodzinnych;
  • pomoc w planowaniu i przeprowadzeniu sukcesji w firmie;
  • wsparcie w zakładaniu fundacji rodzinnych;
  • doradztwo podatkowe w zakresie inwestycji w nieruchomości i inne składniki majątku.
Osoby odpowiedzialne

Sławomir Staszak

Partner Zarządzający, radca prawny


Poznaj mnie

Sławomir Staszak

Krzysztof Kardasz

Partner Zarządzający, radca prawny

+48 510 060 332
k.kardasz@krp-ks.pl

Poznaj mnie

Krzysztof Kardasz

Karolina Wasielewska

adwokat

+48 690 321 919
k.wasielewska@krp-ks.pl

Poznaj mnie

Karolina Wasielewska

Adam Szmurło

prawnik (aplikant radcowski)

+48 786 598 207
a.szmurlo@krp-ks.pl

Poznaj mnie

Adam Szmurło
Specjalizacje
Nasz zespół tworzą radcowie prawni, adwokaci i prawnicy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Łączymy wiedzę praktyczną i doskonałą znajomość przepisów.